Derby - Swansea, wynik spotkania - 0-0

Derby - Swansea zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Derby a Swansea zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Pride Park Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Derby i Swansea.

Gole strzelali:

Żółte kartki Derby: C. Forsyth 45' D. Williams 82' N. Byrne 89'

Żółte kartki Swansea:

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Derby zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Luton i Coventry. Kolejno natomiast Swansea podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Birmingham.

Bardzo często wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi C. Forsyth wielokrotnie zagwarantowały własnym fanom mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki nudzą kibica. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Derby oraz Swansea jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Pride Park Stadium.