Barnsley kontra Derby, wynik meczu: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Barnsley oraz Derby zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-11-03 19:45 na obiekcie sportowym Oakwell odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Barnsley oraz Derby.

Gole strzelali: S. Baldock 24' 0-1 T. Lawrence V. Adeboyejo 39' 1-1 C. Brittain A. Leya 50' 2-1 C. Brittain

Żółte kartki Barnsley: Cauley Woodrow 26' Callum Brittain 64' Mads Juel Andersen 81'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 15' Lee Buchanan 50'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Barnsley stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Peterborough a Derby zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz QPR.

Wielu fanów śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Cauley Woodrow Ravel Morrison nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między graczami z ligi okazują się bardzo zajadłe, nie często okazuje się, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy spektakularne bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Barnsley oraz Derby z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Oakwell.