Mecz pomiędzy Millwall i Derby zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie The Den

Millwall kontra Derby zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall a Derby wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-06 15:00 na stadionie The Den odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17. Zmierzyły się Millwall i Derby.

Gole strzelali: F. Ebosele 44' 0-1 T. Lawrence S. Malone 45' 1-1 J. Wallace

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 58' Jake Cooper 90'

Żółte kartki Derby: Nathan Byrne 27' Nathan Byrne 64'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Derby: Nathan Byrne 64'

Główny arbiter spotkania to Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Millwall stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Hull City. Kolejno natomiast Derby zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i QPR.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Billy Mitchell Nathan Byrne systematycznie gwarantują wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty i bramki, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki nudzą. To też warto oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Millwall i Derby jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, The Den.