Na obiekcie Craven Cottage dnia 2021-11-24 19:45 odbyło się spotkanie Fulham vs Derby zakończone wynikiem 0-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Fulham a Derby zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-11-24 19:45 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Fulham a Derby.

Gole strzelali:

Żółte kartki Fulham: Fabio Carvalho 60'

Żółte kartki Derby: Festy Ebosele 60' Graeme Shinnie 79'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Derby:

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Luton i Sheffield Utd natomiast Derby z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Cardiff.

Wierni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Fabio Carvalho Festy Ebosele niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe bramki czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że spotkania nudzą fana. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Fulham i Derby jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Craven Cottage.