Spotkanie Derby vs QPR zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2021-11-29 19:45 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Derby oraz QPR.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Derby i QPR wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: T. Lawrence 10' 1-0 G. Shinnie C. Willock 50' 1-1 C. Austin A. Gray 90' 1-2

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki QPR: Andre Gray 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia meczu to Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Derby stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz West Brom. Kolejno natomiast QPR z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Bournemouth.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Andre Gray systematycznie gwarantują swoim miłośnikom mnóstwo przeżyć. Nieustannie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Derby i QPR z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Pride Park Stadium.