Dnia 2021-12-27 15:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Derby i West Brom zakończone wynikiem 1-0

Derby kontra West Brom wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Derby a West Brom wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-12-27 15:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Derby i West Brom.

Gole strzelali: C. Kazim-Richards 58' 1-0

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 18' Liam Thompson 20' Richard Stearman 50' Eiran Joe Cashin 90'

Żółte kartki West Brom: Matthew Clarke 36'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Derby stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Coventry i Sheffield Utd. Kolejno natomiast West Brom podejmie Brighton. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Peterborough.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Curtis Davies Matthew Clarke wielokrotnie zapewniają swoim kibicom wiele wspaniałych emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Derby i West Brom z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Pride Park Stadium.