Na obiekcie The City Ground dnia 2022-01-22 12:30 miał miejsce mecz pomiędzy Nottingham Forest i Derby: końcowy wynik 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nottingham Forest oraz Derby wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-01-22 12:30 na stadionie The City Ground rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Nottingham Forest i Derby.

Gole strzelali: L. Grabban 48' 1-0 B. Johnson 82' 2-0 P. Zinckernagel T. Lawrence 88' 2-1

Żółte kartki Nottingham Forest: Lewis Grabban 35' Brice Samba 89'

Żółte kartki Derby: Liam Thompson 31' Richard Stearman 51' Lee Buchanan 56' Tom Lawrence 89' Nathan Byrne 90'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Derby: Ravel Morrison 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Nottingham Forest stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Cardiff i Coventry. Kolejno natomiast Derby zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Hull City.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Lewis Grabban Liam Thompson nieustannie gwarantują fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy wspaniałe gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Nottingham Forest oraz Derby i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak The City Ground.