Dnia 2022-01-30 13:30 odbyło się spotkanie między Derby i Birmingham zakończone wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Derby a Birmingham wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-01-30 13:30 na stadionie Pride Park Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki - 29 pomiędzy Derby a Birmingham.

Gole strzelali: Lyle Taylor 7' 0-1 Onel Hernández Scott Hogan 56' 0-2 Ryan Woods Luke Plange 87' 1-2 Tom Lawrence Krystian Bielik 90' 2-2 Richard Stearman

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki Birmingham: Ryan Woods 62' Neil Etheridge 63' Gary Gardner 70' Jordan James 89'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania - John Brooks, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Derby stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough. Kolejno natomiast Birmingham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Luton.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Ryan Woods nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty i bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że mecze męczą fana. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Derby i Birmingham oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Pride Park Stadium.