Na obiekcie Riverside Stadium dnia 2022-02-12 15:00 odbył się mecz Middlesbrough kontra Derby zakończony wynikiem 4-1

Middlesbrough kontra Derby zakończony wynikiem 4-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Middlesbrough a Derby wynik wynosił 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie Riverside Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 32 pomiędzy Middlesbrough a Derby.

Gole strzelali: L. Buchanan 15' 1-0 M. Bird 39' 1-1 A. Connolly 44' 2-1 I. Jones M. Crooks 45' 3-1 I. Jones D. Watmore 89' 4-1 F. Balogun

Żółte kartki Middlesbrough: Marcus Tavernier 27' Matt Crooks 31' Jonathan Howson 50'

Żółte kartki Derby: Tom Lawrence 27' Malcolm Ebiowei 87'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami West Brom i Barnsley. Kolejno natomiast Derby z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Luton.

Kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Marcus Tavernier Tom Lawrence nieustannie gwarantują swoim entuzjastom emocje sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Middlesbrough i Derby i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Riverside Stadium.