Mecz między Derby i Millwall zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-02-23 19:45

Derby vs Millwall 1-2. Dnia 2022-02-23 19:45 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Derby a Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Derby a Millwall zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: J. Wallace 2' 0-1 T. Burey 30' 0-2 J. Cooper 88' 1-2

Żółte kartki Derby: Ryan Allsop 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 29'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter meczu to Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Derby zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Barnsley i Bournemouth. Kolejno natomiast Millwall zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Middlesbrough.

Bardzo często oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Ryan Allsop George Saville nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Stale obserwujemy brutalne faule zakończone żółtą kartką, wyjątkowe asysty czy gole, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Cieszące oko walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship. Derby i Millwall i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Pride Park Stadium.