Spotkanie Luton kontra Derby na obiekcie Kenilworth Road - wynik końcowy 1-0

Luton kontra Derby 1-0.

Pierwsza część spotkania między Luton a Derby zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-26 15:00 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Luton a Derby.

Gole strzelali: D. Hylton 67' 1-0 C. Jerome

Żółte kartki Luton: Reece Burke 52' Cameron Jerome 72'

Żółte kartki Derby: Colin Kazim-Richards 77' Malcolm Ebiowei 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter meczu - Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Coventry natomiast Derby zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Bournemouth.

Liczni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Reece Burke Colin Kazim-Richards wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty czy gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między drużynami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Luton i Derby z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Kenilworth Road.