Mecz między Cardiff i Derby na stadionie Cardiff City Stadium dnia 2022-03-01 19:45 - wynik końcowy 1-0

Cardiff kontra Derby 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Cardiff a Derby zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-03-01 19:45 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Cardiff a Derby.

Gole strzelali: U. Ikpeazu 85' 1-0 P. Ng

Żółte kartki Cardiff: Isaak Davies 26' Alfie Doughty 90'

Żółte kartki Derby: Lee Buchanan 52' Curtis Davies 62' Max Bird 80' Festy Ebosele 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter spotkania - Andy Davies, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Stoke City i Swansea a Derby z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Coventry.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ciekawe potyczki w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Isaak Davies Lee Buchanan nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Walki między graczami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to widowiska nudne. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne gole czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Cardiff oraz Derby z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Cardiff City Stadium.