Mecz Derby - Barnsley dnia 2022-03-05 15:00 - wynik końcowy 2-0

W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Derby a Barnsley.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Derby a Barnsley zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: R. Morrison 22' 1-0 L. Plange R. Morrison 47' 2-0

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki Barnsley: Matthew Wolfe 7' Carlton Morris 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Derby stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Blackburn i Coventry. Kolejno natomiast Barnsley podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Bristol City.

Fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Złożone z zdolnych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Matthew Wolfe systematycznie serwują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Derby i Barnsley w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Pride Park Stadium.