Na obiekcie Ewood Park dnia 2022-03-15 19:45 odbyło się spotkanie pomiędzy Blackburn i Derby - 3-1

Blackburn kontra Derby, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-03-15 19:45 na stadionie Ewood Park odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Blackburn a Derby.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackburn i Derby zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: R. Morrison 28' 0-1 N. Byrne S. Wharton 53' 1-1 J. Rothwell T. Dolan 59' 2-1 B. Dack S. Gallagher 90' 3-1 R. Giles

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 83'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 67'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter spotkania to Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Blackpool i Peterborough. Kolejno natomiast Derby podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Fulham.

Oddani fani śledzą potyczki, które startują w lidze Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Lewis Travis Ravel Morrison nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Interesujące walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nudzą. Trafiamy na ostre faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship. Blackburn i Derby jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.