Na obiekcie Pride Park Stadium miał miejsce mecz między Derby i Preston: 1-0

Derby kontra Preston, wynik 1-0. Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Pride Park Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 40 pomiędzy Derby a Preston.

Po pierwszej połowie spotkania między Derby a Preston wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: R. Morrison 80' 1-0 L. Plange

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 66' Jason Knight 83'

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 61' Daniel Johnson 87'

Czerwone kartki Derby: Max Bird 55'

Czerwone kartki Preston: Liam Lindsay 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Derby stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Fulham i QPR. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Millwall.

Bardzo często wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Curtis Davies Benjamin Whiteman częstokroć zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty czy gole, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Walki między drużynami są nader zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Dlatego więc warto śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Derby i Preston jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Pride Park Stadium.