Swansea kontra Derby, wynik spotkania - 2-1

 

Pierwsza część spotkania między Swansea i Derby zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 41 pomiędzy Swansea a Derby.

Gole strzelali: J. Piroe 8' 1-0 H. Wolf J. Piroe 16' 2-0 T. Lawrence 22' 2-1

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 68' Hannes Wolf 84'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 81'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Swansea zmierzy się już z Barnsley, następne spotkania z drużynami Reading oraz Middlesbrough natomiast Derby z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Bristol City.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Matt Grimes Ravel Morrison nieraz zaserwowały własnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Regularnie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż potyczki męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Swansea i Derby i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Swansea.com Stadium.