QPR - Rotherham, wynik spotkania: 1-1

QPR - Rotherham 1-1. W dniu 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5 pomiędzy QPR a Rotherham.

Pierwsza połowa meczu między QPR i Rotherham zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: C. Ogbene 33' 0-1 C. Willock 43' 1-1 I. Chair

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 29' Andre Dozzell 64' Samuel Field 74'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 64' Viktor Johansson 90'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter spotkania to Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Swansea a Rotherham podejmie Morecambe. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Sunderland.

Liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Robert Dickie Cameron Humphreys nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Regularnie zdarzają się niezwykłe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Niesamowite potyczki między piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. QPR i Rotherham oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Loftus Road.