Sunderland - Rotherham, wynik spotkania - 3-0

Dnia 2022-08-31 18:45 na obiekcie sportowym Stadium of Light rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Sunderland oraz Rotherham.

Pierwsza połowa meczu między Sunderland i Rotherham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: R. Stewart 52' 1-0 J. Clarke R. Stewart 65' 2-0 J. Clarke J. Clarke 70' 3-0 R. Stewart

Żółte kartki Sunderland:

Żółte kartki Rotherham: Lee Peltier 26' Brooke Norton-Cuffy 51' Daniel Barlaser 54' Shane Ferguson 67'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter meczu - Tim Robinson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sunderland zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Reading. Kolejno natomiast Rotherham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Middlesbrough.

Bardzo często wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Lee Peltier raz za razem zapewniają wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż potyczki męczą kibica. Zdarzają się wyśmienite bramki i asysty, brutalne faule kończące się żółtą kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić widowiska piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Sunderland i Rotherham w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadium of Light.