Spotkanie między Rotherham oraz Blackpool zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-09-14 18:45 na stadionie AESSEAL New York Stadium

Rotherham kontra Blackpool zakończony wynikiem 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Rotherham i Blackpool zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-09-14 18:45 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Rotherham oraz Blackpool.

Gole strzelali: C. Ogbene 34' 1-0 R. Wood W. Harding 82' 2-0 T. Bola G. Kelly 85' 3-0

Żółte kartki Rotherham: Oliver Rathbone 73'

Żółte kartki Blackpool: Jordan Thorniley 80'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Rotherham zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Blackburn a Blackpool zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Watford.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Oliver Rathbone Jordan Thorniley raz za razem serwują wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że spotkania nudzą fana. Obserwujemy brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe asysty oraz gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Rotherham i Blackpool w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, AESSEAL New York Stadium.