Na obiekcie AESSEAL New York Stadium miało miejsce spotkanie Rotherham kontra Wigan zakończone wynikiem 0-2

Rotherham kontra Wigan, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Rotherham i Wigan wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Rotherham a Wigan.

Gole strzelali: W. Keane 12' 0-1 C. Wyke T. Naylor 84' 0-2 J. Whatmough

Żółte kartki Rotherham: Richard Wood 45' Brooke Norton-Cuffy 50' Ben Wiles 52'

Żółte kartki Wigan: Ben Amos 76'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Rotherham stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Blackburn i Huddersfield a Wigan z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Blackburn.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Richard Wood Ben Amos raz za razem zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki między graczami zdarzają się zażarte, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Rotherham i Wigan z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, AESSEAL New York Stadium.