Na stadionie Ewood Park dnia 2022-10-08 14:00 odbył się mecz między Blackburn oraz Rotherham: wynik 3-0

Po pierwszej połowie meczu między Blackburn a Rotherham wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Blackburn a Rotherham.

Gole strzelali: B. Brereton 21' 1-0 B. Brereton 63' 2-0 S. Szmodics S. Szmodics 75' 3-0 T. Dolan

Żółte kartki Blackburn:

Żółte kartki Rotherham: Grant Hall 20' Oliver Rathbone 54' Daniel Barlaser 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter meczu to Oliver Langford, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Wigan, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Sunderland. Kolejno natomiast Rotherham z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Hull City.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Grant Hall nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż potyczki nudzą. Systematycznie obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn oraz Rotherham w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.