Spotkanie Stoke City - Rotherham zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania między Stoke City i Rotherham zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-10-18 19:00 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Stoke City i Rotherham.

Gole strzelali: O. Rathbone 6' 0-1 S. Ferguson

Żółte kartki Stoke City:

Żółte kartki Rotherham: Ben Wiles 40' Grant Hall 45' Wes Harding 66'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stoke City stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami Wigan i Birmingham natomiast Rotherham z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Burnley.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Ben Wiles raz za razem zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Nieustannie trafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między piłkarzami są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Stoke City i Rotherham i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak bet365 Stadium.