Dnia 2022-11-12 15:00 na stadionie Kenilworth Road odbył się mecz między Luton i Rotherham - wynik końcowy 1-1

Luton kontra Rotherham, wynik 1-1. W dniu 2022-11-12 15:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Luton i Rotherham.

Pierwsza połowa meczu między Luton oraz Rotherham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: J. Lindsay 1' 0-1 L. Berry 90' 1-1 J. Clark

Żółte kartki Luton: Alfie Doughty 66'

Żółte kartki Rotherham: Wes Harding 18' Daniel Barlaser 23' Lee Peltier 47' Cohen Bramall 88' Tom Eaves 89' Conor Washington 90' Brooke Norton-Cuffy 90'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny sędzia spotkania - Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Millwall i Norwich a Rotherham z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Stoke City.

Dzisiaj oddani kibice śledzą bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny i piłkarze jak Alfie Doughty Wes Harding nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Nieustannie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Luton oraz Rotherham i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Kenilworth Road.