Na obiekcie Select Car Leasing Stadium dnia 2023-02-14 20:00 odbył się mecz pomiędzy Reading oraz Rotherham - wynik końcowy 2-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Reading a Rotherham zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-02-14 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 32 pomiędzy Reading a Rotherham.

Gole strzelali: L. Peltier 37' 0-1 C. Coventry A. Carroll 52' 1-1 O. Azeez T. Fornah 90' 2-1 A. Carroll

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 60' Andy Carroll 90'

Żółte kartki Rotherham:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Rotherham z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz QPR.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Andy Yiadom często serwują kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy drużynami bywają nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Reading i Rotherham jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Select Car Leasing Stadium.