Rotherham kontra QPR, wynik spotkania 3-1

Rotherham kontra QPR 3-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Rotherham a QPR wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-03-04 15:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i QPR.

Gole strzelali: J. Hugill 15' 1-0 C. Ogbene J. Hugill 70' 2-0 J. Lowe 83' 2-1 H. Odoffin 90' 3-1

Żółte kartki Rotherham: Jordan Hugill 34' Wes Harding 82'

Żółte kartki QPR: Albert Adomah 42' Samuel Field 49' Robert Dickie 69'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rotherham stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Preston i Cardiff natomiast QPR podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Birmingham.

Kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Jordan Hugill Albert Adomah często zapewniają pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Zdarzają się wspaniałe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Rotherham i QPR w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, AESSEAL New York Stadium.