Rotherham vs West Brom, wynik spotkania - 3-1

Dnia 2023-04-07 12:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i West Brom.

Pierwsza część spotkania między Rotherham a West Brom zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: J. Swift 32' 0-1 J. Hugill 42' 1-1 C. Coventry J. Hugill 50' 2-1 S. Ferguson T. Fosu 76' 3-1 O. Rathbone

Żółte kartki Rotherham: Conor Coventry 48' Oliver Rathbone 82'

Żółte kartki West Brom: Erik Pieters 68' Kyle Bartley 70' Karlan Grant 74' Nathaniel Chalobah 78'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rotherham zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Burnley i Bristol City. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Sunderland.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi ciekawe starcia, które startują w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Conor Coventry Erik Pieters częstokroć zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między drużynami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Rotherham oraz West Brom w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.