Na stadionie AESSEAL New York Stadium dnia 2023-04-27 19:00 odbyło się spotkanie między Rotherham i Cardiff zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza część spotkania między Rotherham a Cardiff zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-04-27 19:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Cardiff.

Gole strzelali: K. Etete 11' 0-1 P. Ng C. Ogbene 37' 1-1 W. Harding C. Kipré 87' 1-2

Żółte kartki Rotherham: Oliver Rathbone 59'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Rotherham stawi czoła Wigan, następne spotkania z drużynami Burnley i . Kolejno natomiast Cardiff podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczni kibice śledzą interesujące starcia w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Oliver Rathbone częstokroć zapewniły własnym stałym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Trafiamy na ostre faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Rotherham i Cardiff jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.