Fanclub Rotherham United

Mecz Swansea kontra Rotherham wynik 1-0

Mecz Swansea vs Rotherham dnia 2024-04-13 14:00: 1-0

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy zespołami Swansea i Rotherham. Mecz, który odbył się w Swansea.com Stadium, zakończył się zwycięstwem gospodarzy rezultatem 1-0. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to drużyna Swansea sięgnęła po trzy punkty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przebiegała ta emocjonująca konfrontacja.

Mecz pomiędzy Swansea vs Rotherham, wynik końcowy 1-0

Mecz Swansea - Rotherham dnia 2024-04-13 14:00: 1-0

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Swansea i Rotherham, które odbyło się w Swansea.com Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce zdobytej w drugiej połowie, pomimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. Spotkanie miało miejsce 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, a teraz przynosimy Wam szczegółową relację z tej emocjonującej potyczki.

Mecz West Brom kontra Rotherham 2-0

Spotkanie pomiędzy West Brom oraz Rotherham na obiekcie The Hawthorns dnia 2024-04-10 19:00 - końcowy wynik 2-0

W środowy wieczór na stadionie The Hawthorns odbył się mecz pomiędzy drużynami West Brom i Rotherham w ramach 42. kolejki Championship. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, utrzymując prowadzenie już od pierwszej połowy. Spotkanie miało miejsce 5 dni temu o godzinie 19:00, a frekwencja na trybunach była imponująca pomimo późnej pory.

West Brom kontra Rotherham, wynik końcowy 2-0

West Brom - Rotherham, wynik spotkania - 2-0

W ostatniej kolejce Championship West Brom podejmowało Rotherham na swoim boisku, The Hawthorns. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy już na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą. Mecz odbył się pięć dni temu, 10 kwietnia o godzinie 19:00.

Rotherham vs Millwall, wynik 2-1

Spotkanie Rotherham vs Millwall, wynik końcowy 2-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Rotherham i Millwall, które odbyło się na AESSEAL New York Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo że na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 0-0. Spotkanie miało miejsce dokładnie tydzień temu, 1 kwietnia o godzinie 14:00.

Mecz Rotherham vs Plymouth, wynik 0-1

Spotkanie Rotherham - Plymouth, wynik końcowy 0-1

W niedawnym starciu w ramach 41. kolejki Championship, drużyna Rotherham podejmowała Plymouth na AESSEAL New York Stadium. Mecz ten miał miejsce 3 dni temu, dnia 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00. Po zaciętym widowisku to zespół Plymouth triumfował z wynikiem 1-0, utrzymując prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą.

Mecz pomiędzy Preston vs Rotherham, wynik 3-0

Na stadionie Deepdale dnia 2024-03-29 15:00 miał miejsce mecz między Preston oraz Rotherham: wynik 3-0

W ostatnim meczu rozgrywanym na stadionie Deepdale drużyna Preston podejmowała zespół Rotherham w ramach 39. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 3-0. Spotkanie odbyło się 3 dni temu o godzinie 15:00, a już teraz możemy przyjrzeć się kuluarom tego starcia.

Rotherham vs Huddersfield, wynik końcowy 0-0

Mecz Rotherham vs Huddersfield, wynik końcowy 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Rotherham i Huddersfield spotkały się na AESSEAL New York Stadium, w meczu, który zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarza rywali. Oto sprawozdanie z tej starcia.