Fanclub Rotherham United

Rotherham vs Huddersfield, wynik końcowy 0-0

Mecz Rotherham vs Huddersfield, wynik końcowy 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Rotherham i Huddersfield spotkały się na AESSEAL New York Stadium, w meczu, który zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarza rywali. Oto sprawozdanie z tej starcia.

Coventry vs Rotherham, wynik końcowy 5-0

Mecz między Coventry oraz Rotherham dnia 2024-03-05 19:45 na obiekcie The Coventry Building Society Arena: końcowy wynik 5-0

W miniony weekend drużyny Coventry i Rotherham spotkały się na boisku The Coventry Building Society Arena w ramach 36. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali aż 5-0. Już na przerwę zawodnicy Coventry prowadzili 4-0, demonstrując swoją dominację na murawie. Spotkanie to z pewnością pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn na długo.

Mecz pomiędzy Norwich vs Rotherham, wynik 5-0

Spotkanie między Norwich oraz Rotherham na obiekcie Carrow Road - wynik 5-0

W ostatnim meczu rozgrywek Championship drużyna Norwich podejmowała Rotherham na własnym stadionie Carrow Road. Spotkanie odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Gospodarze pewnie pokonali rywali rezultatem 5-0, już po pierwszej połowie prowadząc 4-0. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu ekip.

Rotherham kontra Sheffield Wednesday wynik spotkania 0-1

Dnia 2024-03-02 15:00 na obiekcie AESSEAL New York Stadium odbyło się spotkanie Rotherham vs Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 0-1

W meczu 35. kolejki Championship, który odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na AESSEAL New York Stadium, drużyna Sheffield Wednesday pokonała Rotherham 1-0. Mimo remisowej sytuacji na przerwę, ostateczny wynik rozstrzygnął się na korzyść gości, którzy zdołali zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Ipswich vs Rotherham wynik spotkania 4-3

Mecz Ipswich kontra Rotherham, wynik 4-3

W niesamowitym widowisku na stadionie Portman Road drużyny Ipswich i Rotherham zmierzyły się w emocjonującym starciu w ramach 29. kolejki Championship. Mecz ten odbył się 20 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a kibice mieli okazję śledzić niezwykle efektowne starcie, które zakończyło się wynikiem 4-3 na korzyść gospodarzy.

Mecz pomiędzy Ipswich vs Rotherham 4-3

Na stadionie Portman Road dnia 2024-02-20 19:45 odbył się mecz między Ipswich oraz Rotherham: 4-3

W środowy wieczór na stadionie Portman Road drużyny Ipswich i Rotherham stoczyły zacięte starcie w ramach 29. kolejki ligi Championship. Mecz obfitował w emocje i bramki, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 4-3 po pełnym zwrotów akcji widowisku. Spotkanie to odbyło się 6 dni temu, dokładnie 20 lutego o godzinie 19:45.

QPR vs Rotherham wynik spotkania 2-1

Na obiekcie MATRADE Loftus Road dnia 2024-02-24 15:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy QPR oraz Rotherham - 2-1

W sobotnim starciu w ramach 34. kolejki Championship drużyna QPR podejmowała na własnym boisku zespół Rotherham. Mecz odbył się w MATRADE Loftus Road, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Pomimo prowadzenia Rotherham 1-0 po pierwszej połowie, to ostatecznie to piłkarze QPR sięgnęli po trzy punkty. Spotkanie rozegrane zostało 24 lutego o godzinie 15:00.

Rotherham vs Hull City, wynik 1-2

Rotherham - Hull City, wynik meczu: 1-2

Wczorajszy wieczór na AESSEAL New York Stadium przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Rotherham i Hull City w ramach 32. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem Hull City 2-1, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil i emocji, pozostawiając wiele do analizy dla obu zespołów.