Mecz QPR vs Rotherham na obiekcie Loftus Road dnia 2022-08-20 14:00: 1-1

QPR vs Rotherham, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR i Rotherham zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 5. Zmierzyły się QPR oraz Rotherham.

Gole strzelali: C. Ogbene 33' 0-1 C. Willock 43' 1-1 I. Chair

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 29' Andre Dozzell 64' Samuel Field 74'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 64' Viktor Johansson 90'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu QPR stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Millwall. Kolejno natomiast Rotherham zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Reading.

Dzisiaj wielu fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Robert Dickie Cameron Humphreys wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty i gole, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak QPR i Rotherham z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.