Mecz Watford vs Rotherham na obiekcie Vicarage Road: 5-0

W meczu 16. kolejki ligi Championship drużyna Watford rozgromiła Rotherham, zdobywając aż pięć bramek. Spotkanie odbyło się na stadionie Vicarage Road. W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie 2-0, a po przerwie dodali kolejne trzy gole, ustalając wynik meczu na 5-0. Z pewnością był to bardzo udany występ Watfordu, który dzięki tej wygranej utrzymuje się w ścisłej czołówce ligowej tabeli.

Relacja ze spotkania: Watford - Rotherham

Na malowniczym stadionie Vicarage Road odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Watford i Rotherham w ramach 16. kolejki Championship. Mecz od samego początku był pełen emocji i widowiskowych akcji.

W 10. minucie gry żółto-czarni wyszli na prowadzenie za sprawą strzału M. Rajovicia, który wykorzystał doskonałe podanie od K. Sema. Pomimo determinacji zawodników Rotherham, to Watford kontrolowało grę i stworzyło sobie znacznie więcej okazji podbramkowych. Wynik na przerwę to 2-0, gdyż M. Rajović po raz kolejny pokazał swoją klasę, podwyższając prowadzenie drużyny gospodarzy.

Po przerwie Watford kontynuowało swoją dominację. E. Kayembe zdobył trzeciego gola dla swojej drużyny po asyście R. Porteousa, co tylko podkręciło atmosferę na stadionie. Mecz był pełen niespodzianek, gdyż T. Ince oraz Matheus Martins również wpisali się na listę strzelców, ustalając ostateczny wynik na 5-0.

Mecz nie obył się bez kartek - zarówno gracze Watford, jak i Rotherham otrzymali żółte kartki. Sędzią spotkania był Stephen Martin z Anglii, który skutecznie nadzorował przebieg gry.

Podsumowując, drużyna Watford zaprezentowała się znakomicie, a swoją wygraną postawiła wysoko poprzeczkę przed kolejnymi rywalami. Kibice mogą być dumni z występu swoich ulubieńców, a my czekamy już niecierpliwie na ich kolejne spotkania z Leicester, Norwich oraz Hull City.

Na koniec, nie sposób nie wspomnieć o drużynie Rotherham, która mimo porażki, z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Ich najbliższe starcia z Leeds, Hull City oraz Birmingham zapowiadają się niezwykle emocjonująco.