Mecz West Brom vs Derby zakończony wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy West Brom a Derby wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-09-14 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy West Brom a Derby.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: J. Livermore 45'

Żółte kartki Derby: L. Buchanan 33'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter meczu - K. Friend. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu West Brom zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Cardiff i Stoke City. Kolejno natomiast Derby z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Swansea.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi J. Livermore L. Buchanan niejednokrotnie zagwarantowały swoim entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zajadłe, rzadko zdarza się, iż spotkania przynudzają. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. West Brom oraz Derby jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.