Spotkanie pomiędzy Swansea i Rotherham na stadionie Swansea.com Stadium: wynik 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Swansea a Rotherham zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-27 20:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Swansea a Rotherham.

Gole strzelali: J. Piroe 42' 1-0 R. Manning C. Ogbene 52' 1-1 S. Ferguson

Żółte kartki Swansea: Joel Latibeaudiere 34' Nathan Wood 71' Ben Cabango 81'

Żółte kartki Rotherham: Jordan Hugill 10' Leo Fuhr Hjelde 58'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Swansea stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Millwall i Bristol City. Kolejno natomiast Rotherham z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Cardiff.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Joel Latibeaudiere Jordan Hugill często gwarantują kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne faule, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Swansea i Rotherham oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Swansea.com Stadium.