Na stadionie Portman Road dnia 2024-02-20 19:45 odbył się mecz między Ipswich oraz Rotherham: 4-3

W środowy wieczór na stadionie Portman Road drużyny Ipswich i Rotherham stoczyły zacięte starcie w ramach 29. kolejki ligi Championship. Mecz obfitował w emocje i bramki, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 4-3 po pełnym zwrotów akcji widowisku. Spotkanie to odbyło się 6 dni temu, dokładnie 20 lutego o godzinie 19:45.

Mecz Ipswich - Rotherham: Podsumowanie

W meczu pomiędzy Ipswich Town a Rotherham United, które odbyło się na stadionie Portman Road, kibice mieli okazję przeżyć prawdziwą piłkarską ucztę. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-3 po emocjonującej rywalizacji, w której padły aż siedem bramek. Sędzią głównym spotkania był Keith Stroud z Anglii.

Relacja z meczu: Ipswich - Rotherham

1' - Rozpoczynamy mecz! Atmosfera na stadionie Portman Road jest niesamowita, kibice wspierają swoje drużyny od pierwszej minuty.

2' - GOOOOL! To szybki gol dla gości! T. Eaves wyprowadza Rotherham na prowadzenie po zaledwie dwóch minutach gry! Asystę zanotował S. Clucas. 0-1!

8' - Pierwsza żółta kartka dla drużyny gości, Hakeem Odofin zostaje ukarany.

9' - Bramka! Ipswich szybko odpowiada! W. Burns wyrównuje stan meczu na 1-1, po fantastycznej asyście Sam Morsy'ego.

14' - Kolejna bramka dla gospodarzy! K. Moore trafia do siatki, asystę notuje W. Burns. Ipswich prowadzi 2-1!

29' - W. Burns ponownie na listę strzelców! Gospodarze zwiększają swoje prowadzenie na 3-1.

60' - Rotherham zmniejsza straty! H. Odoffin zdobywa bramkę dla gości, wynik to teraz 3-2!

62' - Lee Peltier otrzymuje żółtą kartkę w drużynie Rotherham.

90' - Dramatyczny finisz! Cafú wyrównuje dla gości, ale tuż po nim Ipswich ponownie obejmuje prowadzenie! O. Hutchinson strzela na 4-3, asystę zanotował K. Jackson. Mecz kończy się zwycięstwem Ipswich!

90' - Axel Tuanzebe otrzymuje żółtą kartkę w drużynie gospodarzy.

90' - Sędzia kończy mecz, kibice w ekstazie po takim widowisku na boisku!

Pomimo wielu emocji na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek. Ipswich Town zapowiada walkę o kolejne punkty w meczach z Plymouth, Bristol City i Cardiff, natomiast Rotherham United zmierzy się kolejno z Sheffield Wednesday, Coventry i Norwich. Ten wieczór na Portman Road na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn!