Na obiekcie MATRADE Loftus Road dnia 2024-02-24 15:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy QPR oraz Rotherham - 2-1

W sobotnim starciu w ramach 34. kolejki Championship drużyna QPR podejmowała na własnym boisku zespół Rotherham. Mecz odbył się w MATRADE Loftus Road, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Pomimo prowadzenia Rotherham 1-0 po pierwszej połowie, to ostatecznie to piłkarze QPR sięgnęli po trzy punkty. Spotkanie rozegrane zostało 24 lutego o godzinie 15:00.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Rotherham

Witajcie na relacji z emocjonującego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Queens Park Rangers a Rotherham United, który odbył się na stadionie MATRADE Loftus Road. Sędzią głównym tego starcia był Matt Donohue z Anglii. Atmosfera na stadionie była gęsta od napiecia, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się, jak przebiegało to starcie pełne napięcia i emocji.

Początek meczu był dynamiczny, a już w 7. minucie to goście przejęli inicjatywę. T. Eaves zdobył bramkę dla Rotherham, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Gospodarze byli zaskoczeni, ale nie zamierzali się poddawać.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 dla gości, jednak po przerwie QPR powrócili na murawę z determinacją. W 61. minucie P. Smyth w końcu przełamał się i wyrównał stan meczu, zdobywając bramkę dla Gospodarzy. Kibice wariowali, a zawodnicy czuli wsparcie tłumu.

Mecz nabierał tempa, a w 75. minucie to QPR objęli prowadzenie. C. Willock strzelił gola, dając swojej drużynie wynik 2-1. Rotherham próbowali odrobić straty, ale gospodarze świetnie bronili swojej bramki.

Emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły do samego końca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Queens Park Rangers. Kibice eksplodowali radością, a zawodnicy świętowali na boisku zasłużone zwycięstwo.

W trakcie meczu arbiter ukarał zawodników żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali Isaac Hayden, Joe Hodge, Jack Colback oraz Paul Smyth. Natomiast w zespole gości żółtą kartką został ukarany Cameron Humphreys.

Na czerwone kartki nie było miejsca w tym spotkaniu, co świadczy o zaciętości pojedynku i determinacji zawodników do walki fair play.

Queens Park Rangers mają teraz przed sobą trudne mecze z Leicester, West Brom i Middlesbrough, natomiast Rotherham United zmierzy się z Sheffield Wednesday, Coventry, i Norwich. Czy ta wygrana przyniesie kolejne sukcesy dla QPR w Championship? Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania!