Stoke City - Derby, wynik spotkania 1-2

W dniu 2021-12-30 19:45 na stadionie bet365 Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Stoke City a Derby.

Pierwsza połowa spotkania między Stoke City a Derby zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: L. Plange 16' 0-1 K. Jóźwiak T. Ince 78' 1-1 C. Kazim-Richards 85' 1-2 R. Morrison

Żółte kartki Stoke City: Ben Wilmot 16' Mario Vrančić 61' Josh Tymon 71'

Żółte kartki Derby: Luke Plange 59'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Derby:

Główny sędzia meczu to Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stoke City zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Leyton Orient oraz Barnsley. Kolejno natomiast Derby podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Sheffield Utd.

Wielu fanów śledzi starcia w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Ben Wilmot Luke Plange niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nużące. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych drużyn jak Stoke City oraz Derby w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, bet365 Stadium.