Dnia 2022-04-02 14:00 na obiekcie Pride Park Stadium odbył się mecz pomiędzy Derby i Preston - 1-0

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40 pomiędzy Derby a Preston.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Derby a Preston wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: R. Morrison 80' 1-0 L. Plange

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 66' Jason Knight 83'

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 61' Daniel Johnson 87'

Czerwone kartki Derby: Max Bird 55'

Czerwone kartki Preston: Liam Lindsay 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Derby stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Fulham i QPR. Kolejno natomiast Preston z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Millwall.

Kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Curtis Davies Benjamin Whiteman wielokrotnie sprawiają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty oraz gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki nie są interesujące. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Derby i Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Pride Park Stadium.