Dnia 2023-12-29 19:45 miał miejsce mecz pomiędzy Rotherham oraz Sunderland: wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Rotherham i Sunderland zakończył się remisem 1-1. Mecz odbył się w AESSEAL New York Stadium w ramach 25. kolejki ligi Championship. Wynik na przerwę to 0-0.

Relacja z meczu: Rotherham vs Sunderland

Spotkanie pomiędzy drużynami Rotherham United i Sunderland zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się 29 grudnia 2023 roku o godzinie 19:45 na stadionie AESSEAL New York Stadium, w ramach 25. kolejki Championship.

Sędzią głównym tego widowiska był Tony Harrington z Anglii.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, choć obie drużyny starały się stworzyć sytuacje strzeleckie. Atmosfera na stadionie była napięta, a kibice dopingowali swoje zespoły.

W 48. minucie po przerwie to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez S. Clucasa. Jednak drużyna Sunderland nie zamierzała się poddać i walczyła o wyrównanie.

W 73. minucie to właśnie goście zdołali doprowadzić do remisu za sprawą J. Clarkea, który pokonał bramkarza Rotherham.

Mecz był pełen emocji, obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, co sprawiało, że widowisko trzymało widzów w napięciu do ostatniego gwizdka.

Sam Nombe z Rotherham został ukarany żółtą kartką w 65. minucie, a Cafú również otrzymał kartkę w doliczonym czasie gry.

W drużynie gości żółtą kartkę otrzymał Jobe Bellingham w 40. minucie.

Następne spotkania dla Rotherham United to starcia z Fulham, Stoke City oraz Middlesbrough, natomiast Sunderland czekają pojedynki z Newcastle, Ipswich i Hull City.

W rezultacie, mimo starań obu zespołów, mecz zakończył się podziałem punktów, co nie do końca spełniło oczekiwania kibiców. Jednak emocje i walka na boisku sprawiły, że widowisko było warte obejrzenia.