Mecz Derby kontra Blackpool dnia 2021-12-11 15:00 na stadionie Pride Park Stadium - końcowy wynik 1-0

 

Pierwsza część spotkania między Derby i Blackpool zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-12-11 15:00 na stadionie Pride Park Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Derby i Blackpool.

Gole strzelali: Luke Plange 51' 1-0

Żółte kartki Derby: Kamil Jóźwiak 54' Tom Lawrence 75'

Żółte kartki Blackpool: Sonny Carey 42' Keshi Anderson 54'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu to Andy Woolmer, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Derby stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami West Brom i Stoke City a Blackpool z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Middlesbrough.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Kamil Jóźwiak Sonny Carey nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nas nudzą. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe ligi Championship. Udział takich zespołów jak Derby i Blackpool w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Pride Park Stadium.