Spotkanie QPR kontra Derby na obiekcie Kiyan Prince Foundation Stadium - końcowy wynik 1-0

QPR kontra Derby, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Derby zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 43. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Derby.

Gole strzelali: Luke Amos 88' 1-0 Lyndon Dykes

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 59' Samuel Field 72'

Żółte kartki Derby: Tom Lawrence 56' Tom Lawrence 90'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Derby: Tom Lawrence 90'

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu QPR zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Swansea a Derby zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Cardiff.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Andre Dozzell Tom Lawrence raz za razem zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się, że potyczki nas nudzą. Często trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, wyjątkowe asysty i gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. QPR i Derby oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.