Na stadionie Pride Park Stadium odbyło się spotkanie Derby vs Fulham - 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Derby oraz Fulham wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-04-15 19:00 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 42 pomiędzy Derby a Fulham.

Gole strzelali: Fábio Carvalho 20' 0-1 B. De Cordova-Reid L. Plange 50' 1-1 L. Buchanan T. Adarabioyo 73' 2-1

Żółte kartki Derby: Liam Thompson 33' Tom Lawrence 61' Ryan Allsop 89' Eiran Joe Cashin 90'

Żółte kartki Fulham: Joe Bryan 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter spotkania - Robert Jones, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Derby zmierzy się już z Bristol City, następne spotkania z drużynami Blackpool i Cardiff. Kolejno natomiast Fulham podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Nottingham Forest.

Fani futbolu śledzą starcia w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Liam Thompson Joe Bryan systematycznie sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że mecze przynudzają. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe gole i asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Derby oraz Fulham w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Pride Park Stadium.