Dnia 2022-05-07 11:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Derby oraz Cardiff - wynik końcowy 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Derby i Cardiff zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-05-07 11:30 na stadionie Pride Park Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Derby a Cardiff.

Gole strzelali: J. Hugill 55' 0-1 E. King

Żółte kartki Derby: Liam Thompson 73'

Żółte kartki Cardiff: Perry Ng 69' Mark Harris 81'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter spotkania to K. Stroud. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Derby stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Cardiff z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Liam Thompson Perry Ng nierzadko zapewniły wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są bardzo zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Derby i Cardiff oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Pride Park Stadium.