Na stadionie The Den miało miejsce spotkanie pomiędzy Millwall oraz Rotherham: 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall i Rotherham wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-09-20 18:45 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Millwall a Rotherham.

Gole strzelali: R. Longman 27' 1-0 A. Campbell Z. Flemming 58' 2-0 T. Bradshaw 90' 3-0

Żółte kartki Millwall: Ryan Longman 64'

Żółte kartki Rotherham: Sebastian Revan 63'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Millwall stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Plymouth oraz Hull City. Kolejno natomiast Rotherham z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Southampton.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Ryan Longman Sebastian Revan stale zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, iż zmagania nudzą. To też warto oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Millwall i Rotherham i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak The Den.