Spotkanie Derby vs Blackburn, wynik końcowy 1-2

Dnia 2021-10-30 14:00 na stadionie Pride Park Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Derby a Blackburn.

Po pierwszej połowie spotkania między Derby oraz Blackburn wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: B. Brereton 8' 0-1 B. Brereton 20' 0-2 T. Dolan C. Davies 89' 1-2

Żółte kartki Derby: Graeme Shinnie 29' Tom Lawrence 50'

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 59' John Buckley 85' Reda Khadra 88' Ian Carlo Poveda 89' Lewis Travis 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Martin. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Derby stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Millwall i Bournemouth. Kolejno natomiast Blackburn z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Bristol City.

Wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Graeme Shinnie Darragh Lenihan raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania nudzą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Derby oraz Blackburn z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Pride Park Stadium.