Spotkanie Rotherham - Norwich, wynik 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Rotherham a Norwich wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Rotherham a Norwich.

Gole strzelali: K. McLean 17' 0-1 O. Rathbone 49' 1-1 A. Ramsey 50' 1-2

Żółte kartki Rotherham: Chiedozie Ogbene 89'

Żółte kartki Norwich: Sam McCallum 84' Jordan Hugill 90' Ben Gibson 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Rotherham stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Luton i Bristol City natomiast Norwich zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Blackburn.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Chiedozie Ogbene Sam McCallum nierzadko zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Nieustannie obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Rotherham oraz Norwich oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.