Rotherham - Middlesbrough, wynik spotkania 1-0

Dziś na AESSEAL New York Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Rotherham i Middlesbrough. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy wygrali 1-0. Mecz należał do 24. kolejki ligi Championship, a wynik na przerwę był remisowy 0-0. Fani piłki nożnej nie mogli narzekać na brak emocji w tym starciu.

Rotherham vs Middlesbrough: Championship, kolejka 24

Za nami emocjonujący mecz piłki nożnej na AESSEAL New York Stadium, gdzie gospodarze Rotherham podejmowali drużynę Middlesbrough w ramach 24. kolejki Championship. Spotkanie odbyło się 26 grudnia o godzinie 15:00.

Przez pierwszą połowę obserwowaliśmy zaciętą walkę obu drużyn, lecz żadna z nich nie zdołała wpisać się na listę strzelców. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite wsparcie.

Po przerwie emocje sięgnęły zenitu, gdy w 72. minucie Charlie Bramall zdobył bramkę dla Rotherham, ustalając wynik na 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował Ollie Rathbone, co wywołało ogromną radość wśród fanów gospodarzy.

Obie drużyny miały okazje do zdobycia kolejnych goli, ale skuteczna gra bramkarzy oraz nieco nieskuteczność napastników sprawiły, że wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka.

W trakcie meczu sędzia Andrew Kitchen ukarał zawodników obu drużyn żółtymi kartkami, lecz nie było żadnych czerwonych kartek.

W kolejnych spotkaniach Rotherham zmierzy się z Fulham i Stoke City, natomiast Middlesbrough czekają starcia z Aston Villą, Chelsea i Millwall.